Pris incl. moms DKK 118,75
Pris ekskl. moms DKK 95,00
Produktnummer 123456789
Kapacitet 8 Ltr.
Antal 10 stk.
Pris incl. moms DKK 125,00
Pris ekskl. moms DKK 100,00
Produktnummer 7430036
Antal 10 stk.
Pris incl. moms DKK 130,00
Pris ekskl. moms DKK 104,00
Produktnummer 12345
Kapacitet 12 Ltr.
Antal 10 Stk.
Pris incl. moms DKK 137,50
Pris ekskl. moms DKK 110,00
Produktnummer 1234567891
Kapacitet 15 Ltr.
Antal 10 Stk.
Pris incl. moms DKK 145,00
Pris ekskl. moms DKK 116,00
Produktnummer 1246543
Pris incl. moms DKK 90,00
Pris ekskl. moms DKK 72,00
Produktnummer 123456
Diameter (mm) 32
Pris incl. moms DKK 71,25
Pris ekskl. moms DKK 57,00
Produktnummer 1234567
Diameter (mm) 32
Pris incl. moms DKK 95,00
Pris ekskl. moms DKK 76,00
Produktnummer 123546789
Diameter (mm) 32
Pris incl. moms DKK 73,75
Pris ekskl. moms DKK 59,00
Produktnummer 12345678913
Diameter (mm) 38
Pris incl. moms DKK 206,25
Pris ekskl. moms DKK 165,00
Produktnummer 12345612
Diameter (mm) 38
Pris incl. moms DKK 191,25
Pris ekskl. moms DKK 153,00
Produktnummer 1234561
Diameter (mm) 38
Pris incl. moms DKK 899,00
Pris ekskl. moms DKK 719,20
Produktnummer 7030537
Volt 12-110
Mål (cm) 9.5X13
Pris incl. moms DKK 400,00
Pris ekskl. moms DKK 320,00
Produktnummer 7031468
Pris incl. moms DKK 850,00
Pris ekskl. moms DKK 680,00
Produktnummer 1680033
Volt 10-80
Pris incl. moms DKK 640,00
Pris ekskl. moms DKK 512,00
Produktnummer 7030707
Radius 180°
Pris incl. moms DKK 725,00
Pris ekskl. moms DKK 580,00
Produktnummer 7070258
Kapacitet (Liter) 13
Pris incl. moms DKK 215,00
Pris ekskl. moms DKK 172,00
Produktnummer 1245678
Diameter (mm) 32
Pris incl. moms DKK 2.050,00
Pris ekskl. moms DKK 1.640,00
Produktnummer 7031257
Pris incl. moms DKK 4.875,00
Pris ekskl. moms DKK 3.900,00
Produktnummer 1680032
Produktnavn Produktnummer Volt Mål (cm) Radius Kapacitet (Liter) Diameter (mm) Kapacitet Antal
blitz_01v.jpeg (5) Blitzlampe 7030537 12-110 9.5X13
led lygte_01v.jpeg LED Lygte 7031468
img_7054.jpg (1) Blue Spot Light 1680033 10-80
img_7064.jpg Vidvinkel spejl 180° 7030707 180°
img_7061.jpg 13 L Beholder med slangesæt 7070258 13
16ta30050 comfort_.jpg Sæde Comfort 1680032
rundbørste lsu-serien va20803.jpg Rundbørste (Ø38) LSU-serien 12345678913 38
rundbørste dsu-serien va81226.jpg Rundbørste (Ø32) til DSU Støvsuger 123456 32
støvsugeposer dsu serie.jpg Poser til DSU 12 Støvsuger 12345 12 Ltr. 10 Stk.
støvsugeposer dsu serie.jpg Poser til DSU 15 Støvsuger 1234567891 15 Ltr. 10 Stk.
mundstykke tørsug lsu-serien va80036.jpg Mundstykke (Ø38) til tørsugning 1234561 38
mundstykke vådsug. lsu-serien va80853.jpg Mundstykke (Ø38) til Vådsugning 12345612 38
fugemundstykke dsu-serien - va20805-001.jpg Fugemundstykke (Ø32) til DSU Støvsuger 1234567 32
kombimundstykke dsu-serien va85059.jpg Kombimundstykke (Ø32) til DSU Støvsuger 1245678 32
møbenmundstykke dsu-serien va81227.jpg Møbelmundstykke (Ø32) til DSU Støvsuger 123546789 32
støvsugeposer dsu serie.jpg Poser til DSU 10 Støvsuger 7430036 10 stk.
16ta30004 sæde nappa.jpg Truck sæde Nappa 7031257
støvsugeposer dsu serie.jpg Poser til DSU 8 Støvsuger 123456789 8 Ltr. 10 stk.
hepa-filter til dsu 2.jpg HEPA filter DSU Støvesuger 1246543

75 16 97 98
Besøg vores webshop Se mere her! Webshop